Комунальний вищий навчальний заклад
||
З 1998 року заклад виконує програму реформування сестринської освіти в Україні,
яка забезпечує відповідність професії медичної сестри міжнародним стандартам.

Архив новостей

[28.12.2017] ЗОЛОТИЙ ПЕС ІДЕ - УДАЧУ ВСІМ НЕСЕ!


 Як відомо,  2018 - й, який  вже стукає у двері, має статус року Золотої Собаки. Більшість астрологів поспішають заспокоїти  і вселити надію: рік Собаки – саме те, що нам треба.

Тож студентам та батькам хотілося б  дізнатись, що чекати від року Собаки, як і чим житиме коледж  у 2018-му?

 

  Відповідь шукали у директора коледжу, кандидата медичних наук

 Ігоря Едуардовича Шаруна:

- У мене стільки надій і сподівань на рік, який наступає. Прагнутиму разом з колективом,  щоб збулося все заплановане, щоб видався наступний рік ще більш плідним та результативним.

 

 Слід домагатися, щоб наш навчальний заклад і надалі залишався одним із провідних у  Дніпропетровській області, щоб  розвивалась і міцніла в його стінах  наука, зростала кількість прибічників науково-дослідницької роботи, а також культури, спорту.  Важливим є те, щоб і в подальшому розвивався волонтерський рух – основа патріотичного виховання в нашому закладі. Не менш важливе, щоб ми нікого не втратили з будь-яких причин, щоб не було жодного розчарованого у своїй майбутній професії, а випускників, які успішно пройдуть екзаменаційні випробування,  достойно зустріла і оточила увагою дружна сім’я медиків нашого регіону.

    

Кожному студенту і викладачу, кожному співпрацівнику, батькам наших студентів, всім, хто по праву вважається другом і доброзичливцем нашого коледжу особисто  я, а також голова студентської профспілки Г. В. Івченко, мій перший заступник Т. В. Ромащенко, заступники О. С. Федорці, Н.Л.Гармаш, завідувачі відділеннями -  бажаємо  здоров’я, щастя, добробуту, благополуччя. Хай здійсняться всі ваші мрії, вдалими будуть всі  добрі справи.