Комунальний вищий навчальний заклад
||
З 1998 року заклад виконує програму реформування сестринської освіти в Україні,
яка забезпечує відповідність професії медичної сестри міжнародним стандартам.

Архив новостей

[11.09.2017] У ДРУЖБІ ЗІ СПОРТОМ


 Скажемо відразу: наш навчальний заклад не лише медичний, але й спортивний.

 

 Це й зрозуміло, адже медик, насамперед, взірець здорового способу життя, його найперший прихильник. Саме в нашому навчальному закладі за кілька років перебування сформувалися, набралися фізичної сили, а то й стали відомими у спортивних колах міста сотні юнаків та дівчат. Переважній більшості з них фізкультура, спорт  допомагають самовіддано і результативно працювати на ниві медицини. А сьогодні в Дніпровському базовому медичному коледжі навчаються і активно займаються різними видами спорту до двохсот  студентів, які мають  спортивні звання та розряди і сотні тих, хто залюбки віддає свій вільний час заняттю фізкультурою.

Секції волейболу, футболу, тенісу, атлетичної гімнастики, бадмінтону, які працюють у коледжі, завжди готові прийняти бажаючих гартувати своє тіло, вести здоровий спосіб життя.

 У такому масовому захопленні спортом немає нічого дивного. Його становлення та розвиток пропагують старші друзі студентів, їх наставники – викладачі на чолі з директором коледжу, к.м.н. І.Е.Шаруном. Ігор Едуардович – справжній поборник здорового способу життя, багаторічний активний спортсмен, капітан волейбольної, футбольної і баскетбольної команд викладачів. У якому ще вищому навчальному закладі зустрінеш такого завзятого керівника - спортсмена? За своїм керманичем  слідують і викладачі. Приміром, Б.А.Таркановський, О.В.Кривенко, ТС.Кухтін – захоплюються волейболом, К.П.Клименко  разом з Т.В.Леонтьєвою  - стрільбою і дартсом,

Прекрасні результати з настільного тенісу показують П.Є.Мартиненко, С.О.Шамарін, добре опановує  особливостями гри в шахи О.Ю.Зінковський. А викладач Г.Є.Калініченко   відточує спортивну майстерність у волейболі, баскетболі, бадмінтоні. Така спортивна співдружність позитивно впливає на психологічний мікроклімат у колективі, дає можливість кожному студенту та кожному викладачу працювати творчо, повноцінно, з великим задоволенням, жити насичено і цікаво.

 Тож День фізичної культури і спорту – це значиме свято і для Дніпровського базового медичного коледжу – кузні медичних та спортивних кадрів.