Комунальний вищий навчальний заклад
||
З 1998 року заклад виконує програму реформування сестринської освіти в Україні,
яка забезпечує відповідність професії медичної сестри міжнародним стандартам.

Архив новостей

[15.06.2017] НАЙВИЩЕ ЗВАННЯ НА ЗЕМЛІ


 Це яке? Кожен, довго не роздумуючи, відповість: мова ведеться  про медика, який повертає до життя, дарує здоров’я людині. А коли медик, лікар ще й навчає  медицині молоде покоління, віддає всі знання, сили і наснагу справі підготовки українських фельдшерів, медичних сестер? Ця людина – безцінна і саме такі трудяться в нашому навчальному закладі протягом багатьох років.

Тож напередодні чудового професійного свята – Дня медичного  працівника,хочеться наділити теплом, турботою, повагою,  визнанням  кожного, хто причетний до медицини і до  виховання майбутніх медиків. Таких у Дніпровському базовому медичному коледжі  працює дуже багато. В свою чергу заряд  стійкості, прагнення якомога краще виконати свій професійний і людський обов’язок, відданість професії вони успадкували від  прабатьків нашого навчального закладу, відомих в усій Україні і за її межами фахівців, таких як лікарі і викладачі водночас Р.Д.Шкроб – колишній директор училища, «Відмінник охорони здоров’я», талановитих викладачів, які згодом стали вченими та перейшли до медичного інституту, зокрема це  -  М.І.Пономарьова, М.Г.Шандал, В.М.Миртовська, В.П.Аршава та багато інших.
У талановитих педагогів – талановиті учні. Назавжди обрали для себе білу шапочку, білий халат і служіння  здоров’ю людини  колишні випускники нашого медичного навчального закладу – сподвижники української медицини, її окраса, відомі вчені  І.І.Овсієнко, П.Є. Візир,І.І.Крижанівська, П.І.Сябро. Позитивного іміджу і слави нашому коледжу додали колишні студенти, а згодом відомі спеціалісти К.Ю.Кириченко, О.М.Пузій, М.І.Ковирєв, А.В.Іпатов, В.І.Баштовий, М.Б.Щербініна… Цей список достойних людей величезний і головне – він  має своє продовження. Сьогодні  лікарі - педагоги коледжу примножують кращі традиції своїх попередників, віддано служать інтересам української медицини, готують для неї кваліфіковані, конкурентоспроможні, духовно і культурно сформовані, професійні кадри.
У переддень професійного свята – Дня медичного працівника хочу висловити свою вдячність колегам - викладачам клінічних дисциплін, які  чесно, добросовісно, з великою душею, творчо  виконують свою відповідальну роботу з підготовки медичних фахівців, бережуть і примножують славні традиції нашого коледжу. Зокрема,  особисто вдячний   Т.В. Яроцькій,  О.С.Федорці,С.Г.Мартиновій, Т.О.Третяк, Т.Б.Шульзі, Н.С.Тіхоновій,    Л.І.Зленко, Л.А.Цупровій, А.М.Галич, В.В.Пузій, Є.І.Ходус і багатьом  іншим майстрам своєї справи, авторитетним, небайдужим, закоханим у медицину і молодь. А оскільки і лікарі за фахом, і викладачі – представники інших професійнашогоколеджу роблять одну важливу справу  підготовки  майбутніх  медиків для рідної України, то цей день, вважаю, наше спільне свято. Тож бажаю кожному з вас, шановні колеги, насамперед міцного здоров’я, життєвого  благополуччя, наснаги і вдячності тих, кого своєю турботливою рукою виводите в достойне життя.
 
І.Е.ШАРУН, к.м.н.,
директор Дніпровського базового медичного коледжу