Комунальний вищий навчальний заклад
||
З 1998 року заклад виконує програму реформування сестринської освіти в Україні,
яка забезпечує відповідність професії медичної сестри міжнародним стандартам.

Архив новостей

[14.06.2017] ЗАВДАННЯ НА ЗАВТРА


 

Навчальний рік збігає, тож важливо поговорити  про насущне. На черговому засіданні педагогічної ради розглядалися важливі питання. Зокрема А.І.Спіцина розповіла про співпрацю нашого коледжу з лікувально- профілактичними закладами та загальноосвітніми школами, центрами зайнятості щодо здійснення профорієнтаційної роботи серед молоді міста.
Алла Іванівна повідомила, що профорієнтаційна робота ведеться продумано і ефективно. Зокрема, на дні відкритих дверей запрошуються батьки, нерідко приходять і майбутні абітурієнти, багато з них відвідують анатомічний та історичний музеї коледжу,  сотні разів на рік викладачі коледжу відвідують загальноосвітні навчальні заклади, зокрема доповідач відзначила показну в цьому плані роботу викладачів  ЦК медсестринства.
Завідувач бібліотекою коледжу І.С.Бердник розповіла про роботу з електронними ресурсами в бібліотеці. Ведеться копітка робота з впровадження інноваційних технологій,  зі створення електронного каталогу підручників.
Третім засідання педради розглянуло не менш важливе питання  комплексної діагностики роботи керівників груп. З доповіддю  виступила  Н.М. Лещенко.

Викладачі ознайомилися також з правилами прийому до Дніпровського базового медичного коледжу в 2017 році.