Комунальний вищий навчальний заклад
||
З 1998 року заклад виконує програму реформування сестринської освіти в Україні,
яка забезпечує відповідність професії медичної сестри міжнародним стандартам.

Архив новостей

[14.06.2017] ЗІГРІЙ ДИТЯ СВОЇМ ТЕПЛОМ


 Якби був прилад з вимірювання доброти та співчуття, то в стінах нашого коледжу він би зашкалював.

І справді, майбутні медики та їх наставники намагаються зігріти свої м теплом кожного, хто цього потребує. І в будні, і в свята. Ось, приміром,  у Міжнародний день захисту дітей до Спеціалізованого Центру медико-соціальної реабілітації дітей , де директором Н.М.Карпова, відправились представники нашого коледжу – студенти на чолі із заступником директора Н.Л.Гармаш, завідувачем санітарно-фельдшерським відділенням О.А.Бахіна.

-         У цьому закладі ми буваємо вже не один рік. Добре знаємо працівників і вихованців, намагаємось зарадити  нелегкій долі дітей добрим ставленням, увагою, розумінням. – Розповідає заступник директора Н.Л.Гармаш,діти завжди з великою радістю зустрічають нас, час відвідин спливає непомітно.

І справді малеча, працівники, директор Центру як давніх друзів зустрічали представників коледжу, інших гостей цього прекрасного свята.


 Хлопчики й дівчатка показали своє вміння повеселити  гостей, а колежани подякували маленьких і словом, і іграшками, і книжками, і дуже – дуже доречними в такий день смаколиками.