Комунальний вищий навчальний заклад
||
З 1998 року заклад виконує програму реформування сестринської освіти в Україні,
яка забезпечує відповідність професії медичної сестри міжнародним стандартам.

Гуртожиток

        

Студенти з інших областей та міст забезпечені гуртожитком, у якому  створені комфортні умови для проживання, відпочинку, підготовки до занять та проведення дозвілля.

  Коледж має 9 поверховий  студентський гуртожиток , за адресою пр. Богдана Хмельницького, 23 а. На кожному поверсі кімната особистої гігієни, санвузли, по 2 кухні, які обладнанні електроплитами, столами, у кожній кімнаті знаходиться холодильник. Студенти харчуються самостійно.

     На  7 та 9 поверхах є кімнати відпочинку з телевізорами та м’якими меблями. На 5 поверсі створена кімната дозвілля «Українська  вітальня», де проводяться    різноманітні конкурси, на 6 – навчальна кімната.

    Гуртожиток забезпечений гарячим водопостачанням, обладнаний меблями та іншим інвентарем. До послуг студентів надані душові кімнати, медичний пункт, ізолятор.

   Серед мешканців гуртожитку створена  рада студентського самоврядування. До неї входять: староста гуртожитку, заступник старости,  заступник голови проф. спілки студентів, старости поверхів. Раз на тиждень проводиться старостат, де обговорюються питання студентських проблем. Рада студентів тісно співпрацює з вихователем, комендантом, та обслуговуючим персоналом гуртожитку.