Комунальний вищий навчальний заклад
||
З 1998 року заклад виконує програму реформування сестринської освіти в Україні,
яка забезпечує відповідність професії медичної сестри міжнародним стандартам.

ЦИКЛОВА КОМІСІЯ ПЕДІАТРІЇ

 Циклова комісія педіатрії

Загальна кількість викладачів – 10 осіб.

*        Викладач вищої кваліфікаційної категорії, педагогічне звання «викладач-методист» – 3 особи,

*        Викладач вищої категорії – 3 особи,

*        Викладач І категорії – 2 особи,

Викладач «спеціаліст» – 1 особа

 

Шарун Ігор Едуардович

Директор Дніпровського базового медичного коледжу. Кандидат медичних наук. Працює в Дніпровському базовому медичному коледжі з 2011 року. Закінчив Дніпропетровський Державний Медичний інститут

 

 

 

 

 

 

 

Галич Алла Михайлівна

Голова ЦК педіатрії. Викладач вищої кваліфікаційної категорії, педагогічне звання «викладач-методист». Працює в Дніпровському базовому медичному коледжі з 1989 року. Закінчила

 

 

 

 

 

 

 

Пойда Людмила Володимирівна

Викладач вищої кваліфікаційної категорії, педагогічне звання «викладач-методист». Працює в Дніпровському базовому медичному коледжі з  року. Закінчила Запорізький Державний медичний інститут у 1987році.

 

 

 

 

 

 

 

Котляр Ольга Андріївна

Викладач вищої кваліфікаційної категорії, педагогічне звання «викладач-методист». Працює в Дніпровському базовому медичному коледжі з 2003 року. Закінчила Дніпропетровський Державний медичний інститут у 1987 році.

 

 

 

 

 

 

 

Бондар Ірина Миколаївна

Викладач вищої категорії. Працює в Дніпровському базовому медичному коледжі з 1992 року. Закінчила Дніпропетровський Державний медичний інститут у 1985 році.

 

 

 

 

 

 

П’ятілетова Олена Василівна

Викладач вищої категорії. Працює в Дніпровському базовому медичному коледжі з 2004 року. Закінчила Дніпропетровський Державний медичний інститут у 1988 році.

 

 

 

 

 

 

 

Карабат Олена Володимирівна

Викладач вищої категорії. Працює в Дніпровському базовому медичному коледжі з  1994 року. Закінчила Дніпропетровський Державний медичний інститут у 1989 році.

 

 

 

 

 

 

Перова Надія Миколаївна

Викладач першої категорії. Працює в Дніпровському базовому медичному коледжі з 2005 року. Закінчила Куйбишевський медичний інститут у 1979 році.

 

 

 

 

 

 

Дажук Олена Олексіївна

Викладач першої категорії. Працює в Дніпровському базовому медичному коледжі з 2012 року. Закінчила Криворiзьке медичне училище у 1994 році, Дніпропетровську Державну Медичну Академію  у 2002 році.