Комунальний вищий навчальний заклад
||
З 1998 року заклад виконує програму реформування сестринської освіти в Україні,
яка забезпечує відповідність професії медичної сестри міжнародним стандартам.

КОНТРАКТ НОМЕР 0633685197

 

   УВАГА!!! АБІТУРІЄНТАМ бази 9 класів!

   Як дізнатись дату та час вступного випробування!

КРОК 1

КРОК 2

КРОК 3

КОНСУЛЬТАЦІЯ 13 ЛИПНЯ 15.00 ПОСИЛАННЯ

 

[10.03.2020] КРАЩЕ РІДНОЇ НЕМАЄ!


 Пам’ятаєте  ці слова з дитячого віршика про рідну землю? Рідна мова ототожнюється з рідною землею. Доки мови – доки й народу. Саме повазі до багатомовного слова  було присвячене свято – Міжнародний день рідної мови, який проходив у нашому коледжі.

Члени мовно-літературного гуртка «Заміс» під керівництвом викладачів української мови та літератури підготували інформаційні повідомлення та випустили яскраві стіннівки до цієї дати, а викладач Ольга Анатоліївна разом з групою М-916 провела літературно-музичну композицію «Наша мова калинова».

 

На зустріч з цінителями українського слова прийшли голова ЦК загальноосвітніх дисциплін М.В. Суббота та викладач Н.О. Меркулова.

Нікого з присутніх ця зустріч не залишила байдужим. Розпочали розмову із законодавчої бази про розвиток української мови. Студенти розповіли про мови світу, про тернистий шлях української мови.

 

Згадали про українських достойників, які віддавали життя за збереження рідної мови.

Ольга Анатоліївна протягом всього заходу доповнювала виступи вихованців цікавими інформаційними повідомленнями про мову.

 

Залюбки слухали українську пісню у виконанні видатної українки Квітки Цісик, яка сумувала за Україною і пропагувала українську пісню в далекій Америці.

 Пожвавлення викликали легенди, загадки, прислів’я, гуморески про рідну мову, які підготувала група студентів. Всі дружно  брали участь у проведенні вікторини.

 

- Головна заслуга такого заходу, - сказала у своєму виступі Н.О. Меркулова в тому, що на ньому  не було жодного байдужого. Слово й справді має велику силу, варто лише вміти правильно ним користуватись.

 

Ольга Анатоліївна підбила підсумки проведеного заходу, висловила подяку її учасникам, зокрема Катерині Демченко, Данилу Гравченку, Лізі Зейналовій, Христині Литвиненко, Дарині Морар, Ані Талалаєвій, Дар’ї Цвєтковій, Ані Чебановій, Марії Черевченко, Ангеліні Шопотько, Софії Шут, Наталі Щербині та ін.