Комунальний вищий навчальний заклад
||
З 1998 року заклад виконує програму реформування сестринської освіти в Україні,
яка забезпечує відповідність професії медичної сестри міжнародним стандартам.

ВСТУПНА КОМПАНІЯ 2020!

 

 

[19.11.2019] КВІТНИ КАЛИНОВО, РІДНА НАША МОВО!


  9 листопада – День української писемності та мови. Щороку це свято урочисто відзначається в нашому коледжі. Тож напередодні цієї важливо дати  відбулися інформаційні години в групах.  Члени мовно-літературного гуртка «Заміс» разом зі студентами групи М-917 випустили святкову газету.

  

З великою відповідальністю підійшли до підготовки заходу до Дня української писемності та мови члени мовно-літературного гуртка «Заміс», студенти групи М-912, де керівником М.В.Огір.  Ще на початку заходу всі вони одностайно піднесли руки  на питання: « Чи вважаєте українську мову найпривабливішою і наймелодійнішою?»  

Софія Невар та Денис Горб розповіли про значення і місце української серед більше ніж шести тисяч мов  світу. Марита Далолл, Карина Попова, Тимур Асланов, Ліза Яковлева  на вражаючих прикладах розповідала, як виживала і боролась рідна мова, яким тортурам піддавались її захисники.

Було на заході й чимало гумору. Маргарита Лісунова та Олександр Пархоменко показали  сценку з мовного каламбуру. Маргарита Мельник, Ольга Капран, Діана Жебель, Ліза Кібец, Діана Разно, Ілля Кавун, Влада Довгопола, Вікторія Сердюк з гордістю читали вірші про українську мову кращих письменників світу.

  

Ольга Кушнір, яка ще на підготовчих курсах показала свою любов до українського слова та української пісні, гарно співала на цьому заході.

  

По закінченню не розходилися, слухали українські мелодії, обмінювались враженнями, розповідали про мовні традиції своєї сім’ї.