Комунальний вищий навчальний заклад
||
З 1998 року заклад виконує програму реформування сестринської освіти в Україні,
яка забезпечує відповідність професії медичної сестри міжнародним стандартам.

ВСТУПНА КОМПАНІЯ 2020!

 

 

[18.11.2019] «КРОК ДО ЗІРОК». ДУБЛЬ ДВА – І ЗНОВУ ВДАЛИЙ!


 Наступного дня глядацька зала знову вирувала від численної присутності першокурсників медсестринських відділень, їх батьків та юних дарувань.

 Не обійшов увагою самодіяльних артистів директор коледжу, голова журі конкурсу І.Е. Шарун. Ігор Едуардович відзначив наскільки творчим та піднесеним був перший день конкурсу і побажав майбутнім медсестрам такого ж  натхнення та успіхів.

 Журі у тому ж складі підтримало свого голову.

Першими конкурс відкривають студенти групи М-911 при всебічній підтримці керівника групи І.П. Рябченко.

Оригінальним було те, що ведучі говорили українською і в перекладі на  інші мови, текст був наповненим гумором і оптимізмом, а танці – молодим завзяттям.

 

Першокурсники вдало  жартували, показали свою обізнаність у музиці.

Присутні залюбки слухали  гітарний дует.

 

Слід зазначити¸ що  кожна група, яка виносила на осуд журі та глядачів свій талант, готувала ще й відеоролик, у якому дотепно розповідала про свою групу та коледж. Ось і група М-912, де керівником М.В.Огір, підготувала такий цікавий відеоролик та порадувала ось чим.

 Юна, але вже помічена в коледжі  співачка Ольга Кушнір виконала пісню на слова Івана Франка «Човен».

 

Денис Горб чудово прочитав поезію Ліни Костенко «Крила», незабутні «Думи» Тараса Шевченка гарно прозвучали у виконанні Теймура Асланова. А Оля Капран виконала на акордеоні незабутній романс на слова Михайла Старицького «Ніч яка місячна».

Група М-913 під керівництвом Ю.М. Ковальчук підготувала  програму «Очікування та реальність». У цих студентів вистачило творчого запалу у віршованій гумористичній формі розкрити життя студентства у гуртожитку, громадському транспорті, в аудиторії. Сміху було чимало. Затим справжній захват  викликав виступ групи дівчат на чолі  з Дар’єю Ганущак. Наша студентка –срібний призер чемпіонату світу.

 Саме нинішнього літа чемпіонат світу проходив у Кореї і наша першокурсниця здивувала світ своїми здібностями у цьому виді спорту, який поєднує  в собі гімнастику з танцювальними елементами.

 Незабули про славнозвісну Ліну Костенко і студенти групи М-914. Поетесу знає і шанує весь світ, готується до відзначення її ювілею, тож керівник групи О.В.Шевченко доречно порекомендувала  своїм вихованцям саме поезію Л.Костенко.

Український танок, спільна пісня «Одна калина за вікном».

Такі номери, як то кажуть, завжди в тренді і виконуються при повній підтримці зали.

 Різноманітну програму підготували вихованці О.А. Бахіної з групи М-916. Гуморески від Наталки, зворушлива літературно-музична композиція і той таки «Човен» за словами Івана Франка.

 

 А ще  - рідкість для нашої сцени -  оригінальний жанр.

Сподобалась вихованість і  душевність групи М-917,  під управлінням М.В.Субботи.

Студенти висловили щирі слова подяки викладачам, батькам, з повагою і гордістю розповіли про свою майбутню професію, філософськи  зазначивши: «Від медика, як від Бога, – усім потрібна допомога»  І смішну сценку поставили про недолугість молодого медика у виконанні Ані Половецької

А завершив конкурс виступ групи М-21 під керівництвом С.АНудьги.  Тут свої здібності виказав відеорежисер, який з таким гумором і симпатією зняв відеоролик. Звучали гарні українські пісні, які час від часу підхоплював зал, звучала гітара і незлостиві  жарти про медиків.

-         Ми переконалися, - сказав у заключному слові директор коледжу і голова шановного журі І.Е.Шарун, - що у талановитої людини талантів та умінь чимало. У нас таких талантів виявилось дуже багато, тож будемо їх і надалі  розвивати та множити

-             

Справді, цей конкурс  викликав ряд схвальних думок. По-перше,  було помітно, з яким захопленням ставились  юні глядачі до всього національного, українського, як підспівували українські пісні,  аплодували  українському гумору. Тобто, у нашому навчальному закладі з національним вихованням все в порядку.

По-друге, конкурс запалив чимало справжніх особистостей, творчих, обдарованих студентів,  «проклюнулись» і нові ведучі, і нові співаки, і поповнення  для клубу кмітливих. Тобто, конкурс вийшов .і цікавий, і корисний.