Комунальний вищий навчальний заклад
||
З 1998 року заклад виконує програму реформування сестринської освіти в Україні,
яка забезпечує відповідність професії медичної сестри міжнародним стандартам.

ВСТУПНА КОМПАНІЯ 2020!

 

 

[18.11.2019] КРОК ЗА КРОКОМ – ДО ЗІРОК


 До цієї події готуються заздалегідь.  Вже з перших днів перебування у щасливому статусі студента, першокурсники знають: їм належить пройти  творче «хрещення»  на сцені і  довести, що  навчатися в Дніпровському базовому медичному коледжі – велика честь і удача.

Скажемо одразу: журі творчого  студентського конкурсу «Крок до зірок», його  голова, директор коледжу, к.м.н. І.Е. Шарун, численні глядачі в залі визнали  високий рівень підготовки учасників конкурсу.

 Та почнемо по порядку.

Члени журі – заступники директора О.С. Федорці та Н.Л. Гармаш, керівник фізвиховання А.І. Спіцина, голова студентського самоврядування К. Куцубіна. Всі вони  налаштовані на складну і відповідальну роботу по відбору найяскравіших  дарувань. Голова журі бажає всім зірочкам-учасникам об’єднатися у яскраве сузір’я талантів.

Відкривають змагання студенти групи Ф-911 під керівництвом викладача  І.В. Помінової. Пісні і танці, все розмаїття жанрів., дотепна розповідь про життя в гуртожитку – все це підготовлено, відпрацьовано.

Глядачі від душі сміються над вдалою сценкою про Галю, її коханого козака Івана, вірного коня, страшного чудовиська та розумні соняхи. А як гарно грала на саксофоні Соня Горецька.

 Молодий керівник групи Ф-912 В.Л. Рєзнік разом з вихованцями склали цікаву і різноманітну програму, чого вартий лише «Віденський вальс».  Плавні  па   Юлії Махомети викликали справжнє зачарування.

Колективна пісня під гітару  Аліни Чернетинської довершила чудове враження від виступу групи.

 Група Ф-913 під керівництвом І.В.Зубченко  запам’яталася дотепною сценкою  про першокурсника та його батьків у виконанні Сосо Арзуманяна, Лесі Єщенко, веселого і безпосереднього Михайла Черепушкіна.

Музичне виконання  студента Ф-914  Максима Білова «Осіннього міксу» посилило в залі чудову атмосферу.

Про призначення медика зворушливо розповідала  Аня Ковальова. Супровід – флейта  Ані Колесникової. А  вболівала за своїх вихованців іх керівник О.П. Баштанник.

Справжнім здивуванням і зачаруванням став виступ групи Ф-21. У програмі взяла безпосередню участь керівник групи Л.В. Пойда. У знятому студентами групи  відео кліпі, Людмила Володимирівна давала слушні медичні поради присутнім. А далі почалася віршована казка про коледж, медицину, яку написала нині добре відома у коледжі багатодітна мама, поетеса, ініціативна і творча людина, студентка групи Ф-21 Ольга Нєрєтіна.

Вона ж грала у цьому водевілі головну роль проворної Баби Яги, яка вирішила навчатися у нашому закладі.  За «бабуською» на сцену вибіг «Перший лісний ФАП» на курячих ніжках і… закрутилось. У залі не  залишилось жодного байдужого. Прикраса програми – дітки Ольги - Міра і Нарада, які грали на флейті, розповідали мамою написані вірші про медицину.

 Гумористичний фільм про життя групи, колективна аматорська пісня говорили про високий культурний рівень цього студентського колективу, де, щоправда, більша частина студентів – люди дорослі, з чималим життєвим досвідом.

Щирими та сердечними були слова про рідний коледж, про викладачів, свою професію, яку виголосили у своєму виступі студенти групи А-21, де куратором є В.В. Некрашевич. З гумором розповіли студенти про своє навчання, життя в гуртожитку. Схвально відгукнувся зал на пісню «Нехай квітує Україну», яку виконали дівчатка у супроводі танцю.

Група А-22 під керівництвом Г.В.Івченко завершувала програму конкурсу. Яскраві ведучі, жартівливий танок, чарівні романси – все говорило, що в цій групі зібралися креативні, талановиті студенти, значить, роки навчання минуть пам’ятно.

 Я дуже зворушений, – сказав у своєму виступі директор коледжу, к.м.н. І.Е.Шарун, -  конкурс фельдшерського та акушерського відділень викликав цілий шквал справжніх позитивних  емоцій, задоволення. Радісно від того, що з’явилися нові зірочки,  і вони достойно прикрасили  сузір’я талантів. Родина нашого закладу – ініціативна, творча, талановита. Тож сьогоднішні конкурсанти – достойне її поповнення.