Комунальний вищий навчальний заклад
||
З 1998 року заклад виконує програму реформування сестринської освіти в Україні,
яка забезпечує відповідність професії медичної сестри міжнародним стандартам.

ВСТУПНА КОМПАНІЯ 2020!

 

 

[05.11.2019] ВЕРНИ ДО МЕНЕ, ПАМ’ЯТЕ МОЯ!


 Таку назву носила виховна година, організована членами мовно-літературного гуртка «Заміс», студентами групи Ф-923.

 

Наталя Коваленко,  Поліна Волошина, Валерія Нестека, Павло Пелевін, Антон Іотов, Вікторія Пустовойтенко, Володимир Силін, Дарина Чекан, Вероніка Маймур, Софія Мельник та інші учасники заходу розповіли про окремі вражаючі епізоди мужності і героїзму визволителів міста Дніпра та України, про маловідомі епізоди, пов’язані з тими пам’ятними подіями.

  

Вшанували пам’ять героїв-визволителів, партизанів і підпільників рідного міста.

Особливо зворушливо звучали розповіді про медиків-учасників визволення України. На прохання підняти руку тим, у кого війна забрала та покалічила членів родини,  виявилося – майже кожної родини торкнулася ця страшна трагедія.

 Студенти згадали подвиг викладачів нашого коледжу Виноградової, Науменко, Ровинської, розповіли про фронтову мужність операційної сестри Алли Стефанівни Болондзь, яка врятувала життя тисячам бійців, до того ж була фронтовим донором.

 Після війни ця мужня жінка навчала медсестринській справі сотні дівчат та юнаків нашого коледжу,була ініціатором створення Будинку немовляти, виховала п’ятьох власних дітей-медиків. Всього ж у славній родині – п’ять поколінь медичних працівників.

На честь героїв звучали чудові вірші, пісні, на екрані і в серцях студентів оживало славне минуле славного міста і славних українців.