Комунальний вищий навчальний заклад
||
З 1998 року заклад виконує програму реформування сестринської освіти в Україні,
яка забезпечує відповідність професії медичної сестри міжнародним стандартам.

ВСТУПНА КОМПАНІЯ 2020!

 

 

[05.11.2019] ПАМ’ЯТАЙМО,ШАНУЙМО!


 У Дніпровському базовому медичному коледжі відбулася низка заходів, присвячених 76-й річниці визволення міста Дніпра від німецько-фашистських загарбників та 75-річчя звільнення від ворога рідної України.

 

Розпочалися урочистості з мітингу, на який зібралися викладачі, студенти, співробітники нашого навчального закладу. Проникливими, патріотично забарвленими, переконливими були слова директора коледжу, к.м.н. І.Е.Шаруна про ці дві  сумні і водночас величні переможні дати в історії рідного краю та України.

 

Страшна і кривава статистика Другої світової війни прозвучала із вуст директора коледжу. Лише в рідному місті Дніпрі фашисти знищили  більше 30 тисяч військовополонених і стільки ж мирних жителів, 75 тисяч юнаків та дівчат вислали до фашистського рабства.  Це за два роки і два місяці окупації міста. 45 тисяч бійців віддали своє життя за звільнення нашого міста.

Битва за Україну тривала 680 днів і ночей,  рідну землю звільняли чотири фронти…

Присутні повторюють значимі для кожного слова: «Ніколи знов».

 

Студентки групи М-911 разом зі своїм кервником І.П.Рябченко підготували літературно-музичну композицію «Слава героям навік», у якій розповіли про героїчні події, пов’язані з визволенням міста та України.

  

 

Величним словом згадали  медиків, зокрема викладачів та студентів Дніпровського базового медичного коледжу, які з перших днів війни добровольцями пішли на фронт, мужньо воювали і водночас рятували життя десятків тисяч наших воїнів.

За традицією, група студентів на чолі з директором Ігорем Едуардовичем покладають квіти до пам’ятної дошки, встановленої на честь медиків – захисників Вітчизни.

  

Цього дня  в групах коледжу пройшли виховні години, присвячені цим священним датам.