Комунальний вищий навчальний заклад
||
З 1998 року заклад виконує програму реформування сестринської освіти в Україні,
яка забезпечує відповідність професії медичної сестри міжнародним стандартам.

ВСТУПНА КОМПАНІЯ 2020!

 

 

[06.11.2019] ВОЛЕЙБОЛ - МАСОВИЙ ВИД СПОРТУ


   Як відомо, у нашому коледжі до волейболу ставляться з особливою прихильністю. Цим видом спорту захоплюються і викладачі, і студенти, маємо  яскравий приклад – капітана команди, директора коледжу, к.м.н. І.Е.Шаруна.

 

  

І ось трапилась нагода ще раз довести свою прихильність до цього виду спорту. До священної дати – Дня захисника України, міський турнір з волейболу проходив саме у нашому коледжі. У його  проведенні взяли участь 5 команд, одна з яких  носила назву «Рівні можливості» і складалася з гравців, які, не маючи достатніх фізичних показників, різнилися великою силою волі та прагненням до перемоги.

 

Наш навчальний заклад представляла сумісна команда викладачів та студентів. Капітан команди, звісно, Ігор Едурадович.

 Розпочали з урочистостей - Гімна України та підняття державного прапора. З вітальним словом до учасників змагань звернувся директор коледжу, капітан команди І.Е.Шарун.

 

 

Врешті, розпочалася напружена гра. Суперники старалися, але наша команда на правах господаря  відчувала свою велику відповідальність за проведення та результат  міського турніру. Тому напруження не спадало  ні на хвилину. Ось і результат не забарився: ми вибороли першість!

 

   

Судді визначили ще й кращих гравців турніру. Ними стали наш Ігор  Едуардович, який грав з особливим завзяттям, та студент групи Ф-932 Едуард Тофелюк. Кубок, медалі, пам’ятні призи, гучні оплески та щирі вітання. Такої уваги  зазнали переможці та учасники цього турніру.

 

  

Таким був фінал цих вдалих змагань.