Комунальний вищий навчальний заклад
||
З 1998 року заклад виконує програму реформування сестринської освіти в Україні,
яка забезпечує відповідність професії медичної сестри міжнародним стандартам.

ПРИЙМЕМО НА РОБОТУ ВИКЛАДАЧІВ ПО КОНКУРСУ

[11.04.2018] РАЗОМ ДОБРЕ І М’ЯЧА БИТИ


 Велике задоволення отримали присутні на відритому занятті з фізичної культури, яке успішно провів викладач О.В.Кривенко.

 

Студентів групи М-913 навчали правилам гри у баскетбол. Заняття було побудовано настільки вміло, що хлопці та дівчата встигли взяти участь в обговоренні про переваги гри в баскетбол, із задоволенням виконали безліч вправ у підготовчій частині заняття.

Кожному вистачило різноманіття спортивного інвентарю, яким за останній час поповнився спортивний зал, припали до вподоби цікаві рухливі ігри з елементами баскетболу, а затим і сама гра в баскетбол, якою захопилися всі першокурсники.

 

 Після проведення відкритого заняття за участю директора коледжу, капітана баскетбольної команди працівників нашого навчального закладу, к.м.н. І.Е.Шаруна,  відбулося обговорення проведеного заняття.

Ігор Едуардович підкреслив, що найважливіше завдання викладачів фізичного виховання і всього педагогічного колективу коледжу – зберегти і зміцнити здоров’я кожного студента, залучити всіх до здорового способу життя, пропагувати заняття спортом, підготувати повноцінних, фізично загартованих, морально зрілих фахівців.