Комунальний вищий навчальний заклад
||
З 1998 року заклад виконує програму реформування сестринської освіти в Україні,
яка забезпечує відповідність професії медичної сестри міжнародним стандартам.

ПРИЙМЕМО НА РОБОТУ ВИКЛАДАЧІВ ПО КОНКУРСУ

[11.04.2018] ВИВЧАЄМО НОВИЙ ФОРМАТ


 Як ви вже переконалися, новий формат навчання та роботи у світлі подальшого процесу європейської інтеграції найкраще вивчається  та осмислюється під час відвідин занять кращих викладачів регіону.

Саме на такому занятті побували обласний методист С.А.Місбахова та викладач ЦК загальноосвітніх дисциплін О.Є.Сангул.  До того ж  подій було дві: засідання обласної методичної ради з теми: «Вища школа в процесі інтеграції. Новий формат навчання та роботи». А окрім цього – відкрите обласне практичне заняття з біології з теми: «Родовід. Складання родоводів». Проходили ці заходи на базі Нікопольського медичного коледжу. Отож редакція сайту звернулася до Світлани Альбертівни за враженнями від поїздки.

-         Вони чудові, - розповіла обласний методист. – Нікопольські колеги зуміли передати  присутнім чимало корисного. Ми послухали доповіді про самоосвіту та самоорганізацію викладача вищого навчального закладу, про партнерські технології та розвиток критичного мислення студентів,  почерпнули особливості використання інноваційних технологій на заняттях з фізики,  слухали про екологічне виховання молоді,  спостерігали за практичними тренінгами, багато цікавого дізнались з організації волонтерського руху. Велике задоволення отримали від  проведення відкритого практичного заняття з біології, яке показала викладач Н.О.Каштан. Викладач та студенти захоплено розповідали про типи  успадкування, розбирались з мутаційним процесом, робили аналіз взаємодії генів, визначали від яких батьків яких дівчаток та хлопчиків слід очікувати. Студенти складали і власний родовід,  показували  рольові ігри з теми «Прийом у медико-генетичному центрі», складали генетичний портрет українця, розв’язували задачі. Підстав для байдужості на такому занятті, та й на такому засідання ні в кого не було. А навпаки – було цікаво, пізнавально, корисно.