Комунальний вищий навчальний заклад
||
З 1998 року заклад виконує програму реформування сестринської освіти в Україні,
яка забезпечує відповідність професії медичної сестри міжнародним стандартам.

ПРИЙМЕМО НА РОБОТУ ВИКЛАДАЧІВ ПО КОНКУРСУ

[11.04.2018] НІХТО НЕ ХОТІВ ПОСТУПАТИСЬ


 Помітна подія, яка сталася в рамках тижня ЦК дисциплін терапевтичного профілю – олімпіада кращих знавців терапії. Організували та успішно провели олімпіаду викладачі цього  ЦК З.О.Огінська, О.В.Кіденко, Л.Ю.Хоменко.

Зійшлися  у двобої, щоб стати переможцями знавці терапії з груп А-31, М-932. Олімпіада проходила в три тури, за кожну правильну відповідь учасники отримували фішку.

Запитання надходили нелегкі, та Маша Ємельянова, Оля Ливенець, Ірина Федюк, Альона Петречко, Маша Макула відповідали впевнено. Не забарились і з вирішенням задач.

Учасники олімпіади – третьокурсники  медсестринського відділення Юлій Трегуб,  Едуард Федосєєв та Сніжана Слюсар намагалися не відставати від старших суперників.

Активно включився в роботу весь зал, коли О.В.Кіденко запропонувала наступний вид творчої роботи: за уривками з творів українських та світових письменників слід було поставити діагноз хворому. Були наведені уривки зі спадщини І.С.Тургенєва, А.П.Чехова, Еріха Марії Ремарка, Еміля Золя та ін.

Третій тур – практичні навички. І тут дівчата та хлопці повністю розкрили свої знання. Дівчата вправно  вимірювали пульс і тиск, проводили інші медичні маніпуляції. Коли настав час підбивати підсумки олімпіади, то  виявилось, що Ольга Ливенець, Маша Макула  та Іра Федюк неперевершені у знаннях з внутрішньої медицини. Тож організатори заходу вручили дівчатам грамоти та побажали всім присутнім подальшого світлого шляху в медицині.