Комунальний вищий навчальний заклад
||
З 1998 року заклад виконує програму реформування сестринської освіти в Україні,
яка забезпечує відповідність професії медичної сестри міжнародним стандартам.

ПРИЙМЕМО НА РОБОТУ ВИКЛАДАЧІВ ПО КОНКУРСУ

[29.03.2018] УСІМ НЕДУГАМ – ЧЕРВОНА КАРТКА


 Плідно і згуртовано  в рамках свого тижня працював колектив ЦК вузьких клінічних дисциплін, де головою В.В.Некрашевич. За подробицями редакція звернулася до Валентини Василівни і отримала ось таку інформацію.

-         Справді, працювали плідно і згуртовано, маємо на своєму рахунку чимало цікавих заходів. Ось, скажімо, викладач В.Г.Дашко організувала зустріч студентів з позаштатним головним спеціалістом  облдержадміністрації Т.Я.Турович, і всі з цікавістю слухали актуальну тему профілактики інфекцій, що передаються статевим шляхом. А викладач А.М.Акулова провела чудовий захід у гуртожитку і присвятила «круглий стіл» з мультимедійним супроводом темі збереження здоров’я. Всі складові успішного життя розглянули того вечора. Окрім викладача, активно виступали студенти. Приміром, Влад Киприч з групи М-43 розповів про значення здорового харчування, а Наталя Царевська з групи М-42 дала поради щодо організації сну. Її одногрупниця Ольга Шапошник наполегливо радила зайнятись спортом. Альона Таранченко, Настя Чулкова з групи М-43 були відвертими у своїх страшних розповідях про вплив алкоголізму та наркоманії на молодий організм. Врешті, присутні зробили висновки про переваги здорового способу життя.

Тему боротьби з алкоголізмом, наркоманією, тютюнопалінням продовжила на занятті з психіатрії  викладач З.Г.Грушко. Їй допомогли студенти групи Ф-32 М.Литовченко, А.Майборода, В.Пугач.

Це лише деякі складові великої напруженої роботи викладачів ЦК з пропаганди здорового способу життя, яку ми проводимо не тільки в рамках тижня ЦК, а повсякчас.

 Як завжди захоплюючими були розповіді досвідченого викладача Є.І.Ходус на засіданні гуртка «Відкриті серця», під час якого студенти дізнались дещо цікаве з історії військової медицини та зупинились на такій важливій темі, як контузії та їх наслідки. До того ж цей талановитий викладач у процесі роботи над розкриттям даної теми разом зі студентами проводила дослідження хворих у Дніпровському обласному госпіталі ветеранів війни. Доповнення студентів групи Ф-942 Віталія Гаврилова та Бориса Воронкіна  на цьому заході були дуже доречними.

 Наші викладачі працюють у такому творчому режимі не лише під час Тижня ЦК, але щоденно, що підтверджують ці фото

Круглий стіл у гуртожитку з теми: «Бережи здоровя змолоду». Викладачі Рєзник В.Л., Акулова А.М.

 

 

 Педагогічні читання з теми: «Форми та методи роботи викладачів зі студентами в сучасних умовах»

Викладачі Некрашевич В.В., Придатченко Ю.С.

 

Інтелект-турнір з елементами пошукової діяльності з теми:

«Хочу все знати про інфекційні хвороби». Викладачі  Некрашевич В.В., Придатченко Ю.С.

І тур-вікторина; ІІ тур -ділова гра: «Встанови  діагноз»; ІІІ тур – пошукова діяльність, зокрема, створення презентації.

 Найбільш активні студенти: Багдамшин Д., Гафарова Л., Боцман А., Бобкова В.

Пізнавальний відеоогляд у гуртожитку з теми: «Профілактика кишкових інфекцій». Придатченко Ю.С.

 

 Відкрите засідання гуртка «Відкриті серця» з теми: «Реабілітація у військовій медицині, наслідки контузій»

(Ф-41, Ф-941, Ф-942). Викладач і керівник гуртка Ходус Є.І.