Комунальний вищий навчальний заклад
||
З 1998 року заклад виконує програму реформування сестринської освіти в Україні,
яка забезпечує відповідність професії медичної сестри міжнародним стандартам.

ПРИЙМЕМО НА РОБОТУ ВИКЛАДАЧІВ ПО КОНКУРСУ

[29.03.2018] ВЕСНА ПОДАРУВАЛА СВЯТО ШАНУВАННЯ


 Весняного свята прекрасних жінок очікують всі. Саме під час підготовки та проведення урочистостей розкривається і наповнюється душа чоловіка, тріпоче від радості жіноче серденько.

 Так  почувалися у переддень 8 Березня  викладачі, студенти, адміністрація нашого коледжу. Стіни заквітчали плакати та стінгазети з поздоровленнями, зранку біля дверей вишикувалась святкова варта. Хол прикрасили чудовим панно  з теплими привітаннями.

 

 

 Саме на цьому знімку ви бачите фрагмент святкового холу та на його фоні – капітан команди КВК, четвертокурсник фельдшерського відділення Едуард Яковлев разом зі своєю матусею, яку запросив на свято та вручив найдорожчій людині  чудовий букет білих троянд.

  Так ось, після  вітань викладачів та одногрупниць  всі поспішили до зали. І почалось.

       

     

Ярослав Могильов та Артем Мурчич присвятили жінкам найкращі пісенні строки, Катя Куцубіна – гумореску Павла Глазового. Затим – знову про жіночу ніжність та почуття говорили у пісні Альона Савченко і Гліб Ралдугін.

 

 А яким чарівним був український ліричний танок, а якими дотепними виступи членів клубу кмітливих і винахідливих. Усіх тих позитивних вражень не перекажеш, але помітним було ось що.

 

 Напередодні свята концертна бригада коледжу на чолі із заступником директора Н.Л.Гармаш побувала у своїх друзів-військовиків. Зустрічали студентів гостинно, адже пересвідчились у їх таланті та щирості. Військовики запросили на свято своїх дружин та доньок, то ж  великим задоволенням від концерту наповнювався весь зал.

 

 У свою чергу армійці до нашого коледжу відрядили з поздоровленнями військового – скрипаля Миколу Цвелюка, який привітав жінок- викладачів, студенток, передав привіт від військовиків та від рідної Криворівні, що на Франківщині.

 

 Студенти схвально відреагували на привітання, адже українську літературу в коледжі добре вивчають, і про улюблене село самого Івана Франка, Михайла Коцюбинського та інших письменників – добре знають. Затим слухали і тішилися грі на скрипці.

   

 Як завжди, з великою радістю жіноцтво і студентство нашого навчального закладу зустрічало на сцені свого директора, к.м.н. І.Е.Шаруна.

-         Найкращі зміни в природі і в душі людини, - сказав Ігор Едуардович, - пов’язані саме з весняним святом 8 Березня. Це надзвичайно світлий, наповнений добром і найвищими почуттями день, який робить людей більш чуйними і досконалими. Все позитивне в суспільстві, сім’ї, насамперед, пов’язане з жінками. В нашому колективі їх переважна більшість. Тож завдяки  невтомним і талановитим трудівницям, наш коледж вважається одним із кращих в регіоні.

  

Керівник  тепло привітав викладачів, студенток, працівниць коледжу, а за ним свою повагу до жіноцтва висловили викладачі-чоловіки, голова студентської профспілкової організації Г.В.Івченко. Засвітилися усмішками обличчя жінок, Ігор Едуардович разом з чоловіками вручали подарунки та квіти. Всім було радісно, приємно і затишно.