Комунальний вищий навчальний заклад
||
З 1998 року заклад виконує програму реформування сестринської освіти в Україні,
яка забезпечує відповідність професії медичної сестри міжнародним стандартам.

[15.02.2018] ЮНІСТЬ У ФУТБОЛЦІ І КРОСІВКАХ


  -         Той, хто  помітну частину свого життя проводить у спортивній залі чи на спортивних майданчиках,  досягає значних успіхів і в навчанні. Це добре розуміє переважна більшість студентів нашого коледжу, а підтверджують – гарні спортивні показники поточного навчального року.

  Так    розпочали свою розповідь про діяльність ЦК військо-спортивних дисциплін голова цього ЦК  С.О.Шапіро та керівник фізичного виховання А.І.Спіцина.

Далі ось що про невід’ємну частину життя всього коледжу – фізичну культуру і спорт.

 

 - Характерне для викладачів цієї циклової комісії – про спортивні успіхи вихованців коледж дізнається одразу ж, з регулярних випусків стіннівок. Портрети переможців, вітання – прекрасний стимул для збільшення кількості прихильників спорту.

 

 Приємно ж дізнатись, скажімо, що лише до Дня фізичної культури і спорту в коледжі з успіхом відбувся турнір з настільного тенісу, з обов’язковими переможцями – студентами Б.Воронкіним та Г.Саркісовою, серед викладачів – директором коледжу, к.м.н. І.Е.Шаруном.

 У той день наші хлопці вибороли перемогу в команди автотранспортного технікуму, а також  товариську  зустріч з футболу, перемогли  майбутніх автотранспортників і  у грі з волейболу.

 

  Цьогорічна участь у міському легкоатлетичному пробігу «Миля Миру», який проводиться серед студентської молоді і присвячений Дню визволення м.Дніпра від фашистських загарбників, для нашого коледжу також знакова.

 

  Студентка групи М-913 Тая Ярина виборола в ній  першість. Її подруга по навчанню Альона Паторока була четвертою. Міські змагання намагаємось не пропускати. Скажімо  у міському фітнес-марафоні з нагоди Дня міста взяли активну участь два десятка наших студентів.

Помітні  заслуги наших юних спортсменів у поточному навчальному році.  Приміром, ми треті у місті з легкої атлетики  серед студентів навчальних закладів І р.а., третє місце вибороли і в легкоатлетичному кросі, який проходив у міському парку імені Глоби.

 А ось наша жіноча баскетбольна команда на міських змаганнях впевнено посіла друге місце, команда хлопців – волейболістів теж стала другою. Готували хлопців та дівчат до міських змагань С.О.Шапіро, А.І.Спіцина, О.А.Левандовська, О.І.Яланський, Т.С.Кухтін

 

   Та й у спортивних змаганнях на першість коледжу засвітилось чимало зірочок. Ось хоча б першість коледжу з легкої атлетики, у проведенні якої взяли участь 280 чоловік. Одногрупники з М-43 Владислав Киприч та Альона Таранченко посіли першість, а у змаганнях на першість з шахів непереможним виявився  Ростислав Тилик з групи М-933.

 Ми навчаємо наших вихованців не лише фізичному загартуванню, але й збереженню свого життя, вмінню надавати порятунок потерпілим. Приміром, Світлана Олексіївна Шапіро організувала та провела засідання ОМО і ММО викладачів дисципліни «Захист Вітчизни» ВНЗ І-ІІр.а.з теми: «Перша медична допомога в надзвичайних ситуаціях мирного та воєнного часу», а Алла Іванівна Спіцина цю ж тему порушила на ОМО викладачів фізичного виховання.

 

Намагаємось відвідувати всі міські та обласні засідання, бо опановуємо нові методики, новітні технології. Адже це конче необхідно не лише для ефективної організації занять , а, насамперед, для зміцнення здоров’я  студентів. Маємо  свої волейбольну, баскетбольну секції, навчаємо настільному тенісу, бадмінтону,  удосконалюємо загальну фізичну підготовку студентів та викладачів у тренажерній залі.

 

Тобто ЦК всім своїм згуртованим колективом напружено працює над новими спортивними здобутками, над поширенням пропаганди здорового способу життя, над впровадженням нових інноваційних технологій. Планку  наші викладачі ставлять високу, але впевнено  беруться її здолати, розуміючи одне: медицина, спорт, здоров’я – єдине і неподільне поняття. Саме так налаштовує викладачів-спортсменів на роботу і директор нашого навчального закладу, капітан  футбольної, волейбольної, баскетбольної команд співробітників коледжу, поборник спорту і здорового способу життя, к.м.н. І.Е.Шарун.