Комунальний вищий навчальний заклад
||
З 1998 року заклад виконує програму реформування сестринської освіти в Україні,
яка забезпечує відповідність професії медичної сестри міжнародним стандартам.

[15.02.2018] ТОРУЮТЬ СТЕЖКУ ДО ЗНАНЬ


 Викладачі – початківці, які нещодавно поповнили педагогічний склад коледжу,  одинокими і безпомічними себе не почувають. По-перше, мають досвід з попереднього місця роботи, а по-друге, і це головне,  мають змогу поповнити необхідні знання, отримати будь-яку консультацію, врешті, поспілкуватись з авторитетними, досвідченими викладачами та один з одним.

 

Таку можливість надає школа викладача-початківця, яка успішно працює в коледжі під керівництвом  Тетяни Миколаївни Савченко. Ось і чергове заняття школи було присвячене практичному тренінгу. Початківці  у присутності методистів О.Ю.Орєхової, С.А.Місбахової, І.П.Рябченко  засвоювали ефективну програму тестового контролю знань студентів.

 

Саме про неї розповідав викладач інформатики Л.М.Ганопольський.  А його колега Ю.В.Петрова розкрила не  менш корисну і актуальну для викладачів тему «Інтерактивні методи створення мультимедійної презентації». Для того, щоб отримані знання згодом успішно використати, присутні на практиці  закріпили отриману інформацію. Підсумувала заняття школи методист коледжу О.Ю.Орєхова.