Комунальний вищий навчальний заклад
||
З 1998 року заклад виконує програму реформування сестринської освіти в Україні,
яка забезпечує відповідність професії медичної сестри міжнародним стандартам.

[15.02.2018] ДЕ МОЛОДЬ, ТАМ І УСПІХ


 Як відомо, до всього нового, корисного  та сучасного в нашому коледжі ставляться з інтересом, тому й підтримали пропозицію Молодіжного центру Дніпропетровщини взяти участь у обговоренні освітнього молодіжного проекту. На цьому заході побували викладачі коледжу К.П.Кожевникова, О.О.Дажук та О.С.Старовойт.

 

- Мета проекту Молодіжного центру, - розповіла після  відвідин заходу Катерина Петрівна Кожевникова, -  розвиток молодіжної політики та  участь молоді області у просвітницькій діяльності. Центр  запрошує активну молодь взяти участь у проведенні тренінгів, які б сприяли подальшій роботі  організаторів серед молоді області. Теми тренінгів цікаві і сучасні:  реформи, які належить впровадити в Україні, права людини і їх захист, розвиток освіти, волонтерського руху. Вважаю, що  ці теми здебільшого цікаві і для наших викладачів та студентів.

 

- Обласна рада, - доповнила Ольга Сергіївна Старовойт, -  готова виділити премії кращому громадському діячу, молодіжному лідеру, реформатору, лікарю, журналісту, волонтеру і т.д. Отож наш коледж, його викладачі та студенти мають змогу  розкрити свої можливості.