Комунальний вищий навчальний заклад
||
З 1998 року заклад виконує програму реформування сестринської освіти в Україні,
яка забезпечує відповідність професії медичної сестри міжнародним стандартам.

[15.02.2018] РАДІСТЬ ЗІ СЛЬОЗАМИ НА ОЧАХ


 У великій, по-святковому прибраній залі коледжу зібралися  адміністрація, викладачі, батьки, друзі  та самі випускники акушерського і санітарно-фельдшерського відділень.   Подія  радісна і пам’ятна: сьогодні випускники отримають дипломи фахівців та  назавжди залишать стіни  одного з кращих навчальних закладів регіону – Дніпровського базового медичного коледжу.

 

   Як завжди, почали з Гімну України, виносу прапорів України та нашого навчального закладу. Перше слово керівнику навчальним закладом, директору, к.м.н. І.Е.Шаруну. Зала схвально аплодує, тепло зустрічає Ігоря Едуардовича.

  

 - Прощатися і радісно, і гірко водночас, - звертається до численних присутніх Ігор Едуардович, - радісно, бо  сьогодні рідна Україна отримає ще один загін грамотних і вмілих спеціалістів, сумно,  бо за ці роки відбулося наших сердець єднання, ми вчили вас не лише професії, але й чуйності, сердечності, уважному ставленню до хворого, вірності своїй професії, Батьківщині, високим духовним ідеалам. Радісно, бо наша наука знайшла відгук  у ваших серцях.

Оголошується наказ   про завершення навчання, присвоєння кваліфікації та вручення дипломів. Серед 87 випускників – три червонодипломники: Юлія Сарана з групи А-42, Олексій Собко з групи С-941, Ярослав Бордовий з групи А-41.

 

 Директор коледжу вручає спочатку дипломи з відзнакою, а затим і рядові документи, зате не рядовим випускникам, адже серед них кожен як не спортсмен, то громадський активіст, чи самодіяльний артист, чи волонтер, чи… Всіх людських принад не перелічити. Тому завідувач акушерським та санфельдшерським відділенням, голова студентської профспілки  Г.В.Івченко оголошує імена кращих із кращих активістів, серед яких  випускники санфельдшерського відділення Соня Остришко, Олексій Субачев, Володимир Сторощук, Кирило Пітько, Віктор Переверзєв, Олексій Собко та ін. А ось і кращі  із кращих акушерського відділення: Анна Бабенко, Екана Мамедова, Вікторія Шабашова, Діна Приходько, Вікторія Саветіна, Ліза Фролова, Женя Чуприна …

  

Свято набирає обертів.  До вже названих імен додаються  ще й Вікторія Кисла, Юрій Лебідь, Дар’я Якущенко. Для них адміністрація передбачила грамоти та ще й подарунки. Заслужили старанним навчанням та невтомною громадською роботою.

  

  Горді за своїх випускників керівники груп. Від їх імені вітальне слово тримає керівник групи А-41 І.А.Рубежанська. Не менше радості і на обличчях батьків випускників. Їх на випускному дуже багато. Декого  з  випускників прийшли привітати друзі, чоловіки, діти. К.С.Саветін бере слово від імені батьків і щиро дякує викладачів, коледж  за путівку в життя, яку отримали тут їхні сини та доньки, за наполегливість і старанність і викладачів, і студентів.

   

Дякують за науку та  батьківське ставлення і самі випускники. Вони присвячують  свої щирі слова подяки адміністрації, керівникам груп,  викладачам, батькам.

  

Врешті, відмінниця навчання Анжеліка Бабенко проголошує Клятву випускника Дніпровського базового медичного коледжу. Директор коледжу І.Е.Шарун знову бере слово, щоб благословити  вихованців перед довгою дорогою. Бринить зворушлива сльоза на очах тат, мам, випускників. Нових успіхів і нових звершень, дорогі наші дорослі діти !

  Ось як сказала  випускниця Діана Зірчак:

- Для нас коледж – другий дім, директор коледжу і викладачі – на все життя дорогі і шановані люди.

- Від імені всіх, хто сьогодні  виходить на дорогу самостійного професійного життя я побажаю дорогим викладачам вдячних і талановитих вихованців, а коледжу  - процвітання на довгі роки!

-  Даша Юрченко на прощання додала:

Найдорожче на світі - батьки, а викладачів та  керівників  коледжу сприймаємо саме як батьків. Бажаємо всім вам, дорогі, довгих літ  щасливого, творчого життя, талановитих і вдячних вихованців.