Комунальний вищий навчальний заклад
||
З 1998 року заклад виконує програму реформування сестринської освіти в Україні,
яка забезпечує відповідність професії медичної сестри міжнародним стандартам.

[09.02.2018] ОЧІКУЄМО НА ДОСТОЙНЕ ПОПОВНЕННЯ


 Як відомо, наш коледж по праву вважається одним з найпопулярніших та найбільш авторитетних в області і за її межами. Тому й конкурс на вступ до Дніпровського базового медичного коледжу щороку  найвищий серед профільних вищих  навчальних закладів І р.а.,та, незважаючи на таку популярність,  все ж адміністрація нашого закладу регулярно проводить  Дні відкритих дверей, на яких збирається численна аудиторія абітурієнтів та їх батьків.

  

Так було і цими днями.

Зустріч розпочалась з демонстрації фільму про наш коледж,  навчальний та виховний процеси,всебічну фахову підготовку студентів, яку забезпечують досвідчені викладачі, широкі можливості подальшого навчання та  кар’єрного росту наших випускників. Це  підтвердив у своєму виступі і директор коледжу, к.м.н. І.Е.Шарун.

Ігор  Едуардович також зупинився на особливостях цьогорічної вступної кампанії, на вимогах до абітурієнтів, студентів. Він познайомив присутніх зі своїми найближчими помічниками в організації вступної кампанії та навчально-виховної діяльності коледжу, зокрема, із заступниками О.С.Федорці, Н.Л.Гармаш, відповідальним секретарем приймальної комісії, завідувачем фельдшерським відділенням Ю.В.Мироненко, а ті в свою чергу розповіли про перелік документів, необхідних для вступу, порядок здачі іспитів та зарахування на навчання, організацію життя по побуту студентів.

 Гості коледжу в той день побували в аудиторіях, спортивній залі, ознайомилися з хорошими умовами навчання та виховання майбутніх медиків і залишились задоволеними.