Комунальний вищий навчальний заклад
||
З 1998 року заклад виконує програму реформування сестринської освіти в Україні,
яка забезпечує відповідність професії медичної сестри міжнародним стандартам.

[09.02.2018] НА ПОРЯДКУ ДЕННОМУ – ЗНО


 Гаряча пора настає для другокурсників. Згідно з Наказом Міністерства освіти і науки України, вперше зовнішнє незалежне оцінювання  знань з української мови та літератури студентів другого курсу, які навчаються у вузах І-ІІ р.а. на базі неповної середньої освіти, а таких у нашому коледжі більше двохсот чоловік, буде проходити в регіональних центрах оцінювання якості освіти.

Методист І.П.Рябченко нагадує другокурсникам наступне:

-          З 6 лютого до 19 березня відбуватиметься реєстрація осіб для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні. До 2 квітня учасникам незалежного оцінювання дозволено вносити зміни в реєстраційні дані, 30 квітня кожен учасник отримає на своїй інформаційній сторінці запрошення-перепустку, де буде зазначено час і місце проведення тестування,  24 травня відбудеться тестування з української мови та літератури, про результати якого учаснику ЗНО стане відомо вже 15 червня.

Рекомендую другокурсникам спробувати свої сили, взявши участь у пробному тестуванні з української мови та літератури, яке проводить регіональний центр оцінювання якості освіти. Зареєстрований в он-лайн режимі отримає  відповідне он-лайн запрошення і 24 березня зможе спробувати свої сили.

 Власне, всю необхідну  інформацію щодо  пробного ЗНО можна отримати на сайті Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти www dneprtest.dp.ua

 Однак наголошую:  успіх першого такого важливого випробування на міцність знань з української мови та літератури повністю залежить від студента, його старанності і наполегливості. Пам’ятайте про те, що студент, який не складе іспит  ЗНО втрачає можливість подальшого навчання в коледжі. Я особисто і викладачі української мови та літератури нашого навчального закладу завжди готові надати і постійно надають консультації з підготовки до іспиту.