Комунальний вищий навчальний заклад
||
З 1998 року заклад виконує програму реформування сестринської освіти в Україні,
яка забезпечує відповідність професії медичної сестри міжнародним стандартам.

[09.02.2018] ДЕНЬ СОБОРНОСТІ ВІДЗНАЧИЛИ ВСІМ КОЛЕДЖЕМ


 Урочисте пожвавлення з самісінького ранку. Так завжди буває, коли до навчальних аудиторій навідується директор коледжу, к.м.н. І.Е.Шарун. Нинішня зустріч зі студентами має особливі підстави – відзначення  визначного свята українського народу – Дня Соборності. Саме з ним поздоровили студентів та викладачів директор коледжу і його заступник О.С.Федорці.

Затим  Ігор Едуардович, викладачі та студенти, взявшись за руки, хором славили рідну країну, її  народ, єдність  та міць української нації.

 

 

Протягом святкового дня керівники груп провели бесіди до визначної дати, а керівники Центру національно-патріотичного виховання В.І.Мазуренко та К.П.Кожевникова запросили студентів-першокурсників до участі в навчально-виховному заході, присвяченому цій величній даті. За розповіддю громадського кореспондента, студента групи М-913 Данила Коношка, його друзі по навчанню Михайло Вишницький, Ліза Чепець, Сніжана Кривошия, Поліна Косолапова, Альона Поторока з натхненням читали вірші, звучали розповіді про той вирішальний історичний період в долі України – січень 1919 року.  Студенти Таїсія Ярина, Анастасія Кобякова, Владислав Антонюк виконали пісню про рідну Україну.      

  

Переконливими  були уривки з кращих історичних кінострічок, присвячених становленню української державності та політичній діяльності її кращих синів, які присвятили себе боротьбі за  незалежність.