Комунальний вищий навчальний заклад
||
З 1998 року заклад виконує програму реформування сестринської освіти в Україні,
яка забезпечує відповідність професії медичної сестри міжнародним стандартам.

[11.01.2018] НА ВАС ЧЕКАЮТЬ НОВІ ПІДРУЧНИКИ


 Як повідомила завідувач бібліотекою І.С.Бердник,  книжкові полиці бібліотеки значно поповнилися. Новорічним подарунком для студентів та викладачів став той факт, що адміністрація нашого навчального закладу знайшла за можливе виділити значні кошти для придбання нових підручників і посібників.

24 найменування нових підручників для 10-11 класів загальноосвітньої школи у кількості 4,5 тисяч  стануть у пригоду студентам першого та другого курсів. А ось для старшокурсників придбано 110 підручників для медичних вищих навчальних закладів. Такі витрати спонукають до бережливого ставлення і акуратного поводження з книгою.

Отож після зимових канікул бібліотека гостинно відчиняє двері для тих, хто прагне отримати міцні і надійні знання.

 

У бібліотеці коледжу завжди цікаво. Ось, приміром, перед Новим роком І.С.Бердник влаштувала розважальну вікторину для студентів з теми: «Що круглий рік зелене?».

Для  жартівливої підказки встановила ялинку, поставила жабку, зелене перо павича у зеленій вазі. Такими ж жартівливими виявилися і відповіді студентів та викладачів. Приміром, були вони про те, що зеленим виглядає студент у зимову та літню сесію, або лацкани на халатах санітарних фельдшерів, чи підручник з мікробіології, чи яблуко Симиренка, а то й тарілка рису наприкінці тижня в студентському холодильнику. Як відомо, студенти – особливий народ, який  завжди дружить з гумором.