Комунальний вищий навчальний заклад
||
З 1998 року заклад виконує програму реформування сестринської освіти в Україні,
яка забезпечує відповідність професії медичної сестри міжнародним стандартам.

[11.01.2018] ВОЛОНТЕРИ КОЛЕДЖУ ДОПОМАГАЮТЬ ЗАХИСНИКАМ


 На нещодавньому засіданні обласної методичної ради, яке  проходило на базі нашого коледжу, керівники та методисти медичних коледжів  схвально відгукувались про таку важливу складову військово-патріотичного виховання, як волонтерство.

І справді, волонтерський рух  з кожним роком набирає обертів. У полі зору волонтерів військовий шпиталь, обласна клініка імені І.І.Мечникова, обласна дитяча лікарня, дитячі дошкільні заклади для дітей, позбавлених батьківської опіки та інші медико-соціальні заклади, де наших волонтерів завжди з нетерпінням чекають.

Ось і нещодавно відбулася  чергова така акція милосердя, активну участь у проведенні якої взяли студенти груп А-41, А-42, С-941 під керівництвом  директора коледжу, к.м.н. І.Е.Шаруна  та заступника директора О.С.Федорці. Її проведення присвятили медичному огляду воїнів АТО.

Великою подією для наших студентів стала зустріч з відомими в регіоні і в Україні провідними вченими-медиками, які зібралися, щоб надати консультаційну допомогу близько сотні пораненим та хворим воїнам, що мешкають в нашій області.  Колишнім бійцям належало в цей день пройти повне обстеження, тож допомога наших волонтерів була вкрай необхідна.

Зустрів  героїв  і колег-медиків та виступив перед ними з вітальним словом головний лікар обласної клінічної лікарні імені І.І.Мечникова,  великий друг нашого коледжу С.А.Риженко, а також провідні медики-науковці, представники місцевої влади.

Наші хлопці та дівчата разом з головою ЦК акушерства та гінекології І.Є.Кириловою та викладачем ЦК вузьких клінічних дисциплін Ю.С.Придатченко швидко і вправно,  без затримки доставляли воїнів АТО до кабінетів усіх профільних спеціалістів, відповідали за документальне оформлення  медичного огляду і привітно спілкувалися з героями. Користь і задоволення від проведення такої акції -  обопільні.