Комунальний вищий навчальний заклад
||
З 1998 року заклад виконує програму реформування сестринської освіти в Україні,
яка забезпечує відповідність професії медичної сестри міжнародним стандартам.

[11.01.2018] МАЄМО СПРАВУ З ТАЛАНОВИТИМИ


 Ось вже збігає половина першого місяця нового року. Кажуть, нинішній рік Собаки принесе всім добру удачу і сприяння в будь - яких хороших справах. Однак і перед роком - Півником відзвітувати не зайве. Отож, попрощавшись з ним,  намагаємося підбити підсумки, зокрема, минулого семестру і у зв’язку з цим запитуємо: як  минув перший семестр, яких успіхів досягли, що варто виставляти на показ, а від чого рішуче відмовитись? Ці та інші запитання року, який збіг, задали викладачам та студентам нашого коледжу. І почули:

Г.В.ІВЧЕНКО - голова студентської профспілки, завідувач акушерським відділенням:

- Недарма ж кажуть: найбагатший клад – коли в домі лад. Я вважаю, що в нашому педагогічному та студентському колективах справжній лад, взаєморозуміння, взаємоповага, ми обєднані спільною справою  якісної підготовки  майбутніх медиків. Прищеплюємо  студентам  любов до нашого навчального закладу, до медицини і самі коледжу та медицині безмежно віддані.

Це й зрозуміло: у коледжі всі ми проводимо кращі роки свого життя, тому намагаємось жити не тільки з користю, але й весело, цікаво. Скільки прекрасних заходів, святкових програм, спортивних перемог відбулося у році, що минув, скільки гарних вражень почули ми про наш навчальний заклад, його викладачів та студентів. Одне слово, всі ми – щасливі люди, яким дуже поталанило з вибором місця роботи та навчання і що ще важливо – з адміністрацією, яка вміє підтримати  корисну ініціативу, допомогти в  хорошій справі.

 

ЯНА  ДОНЧУ – студентка групи Ф-913:

-         Збіг перший семестр мого перебування в якості студентки,  і сьогодні навіть смішними виглядають моя тривога та побоювання під час посвячення в студенти. Тут – як у рідному домі. Викладачі – старші друзі і порадники,  на заняттях  намагаються пояснити нам матеріал якомога доступніше і повніше, не відмовлять у допомозі і в позаурочний час. Розваг – на будь-який смак, але мене найбільше приваблює чудова можливість займатись спортом. Обирай лише, що тобі більше до душі – і тебе привітно зустрінуть у облюбованій секції. Я, наприклад,  виборола право стати  членом збірної команди коледжу з баскетболу. Успіхи у спорті нинішнього навчального року показні: збірна з волейболу  має друге місце в міських змаганнях. Хороше поповнення волейбольної команди – Едуард Тофелюк та Костянтин Куляскін з М-915, а Альона Таранченко та Влад Киприч зайняли призові місця у змаганнях з легкої атлетики, наша баскетбольна команда дівчат  має «срібло» на міських змаганнях.  

Нерідко бачимо у спортивній залі нашого директора Ігоря Едуардовича, він – чудовий спортсмен. З перших днів перебування полюбили його і не розчарувались.

ВЛАД НЕСМІЯН – студент-випускник фельдшерського відділення:

-         Попереду КРОКи, трудове життя, подальше навчання, але, без сумніву, крила отримали тут, в цих рідних стінах, де студентів, їх інтереси ставлять понад усе.

-         Тут дають не лише теоретичні знання, практичні навички, але й привчають до осмислення вивченого, до наукового пошуку. Я кожного року беру участь у студентській науково-практичній конференції, яка завжди урочисто та піднесено проходить у нашому коледжі під головуванням директора коледжу, к.м.н. І.Е.Шаруна, двічі представляв наш коледж на всеукраїнських науково-практичних конференціях,  брав участь в олімпіадах та конкурсах і впевнений, що запалений у нашому коледжі інтерес до науки  не згасне  в подальшому навчанні та житті.

АНДРІЙ ОПРИШКО – студент групи М-912:

-         Перший в житті перший семестр навчив багато чому. Спочатку почував себе розгубленим, не знав за що хапатись, якому предмету приділити більше уваги, як все встигнути вивчити. Викладачі допомогли визначитись. Тепер йду до коледжу - як додому, вперше мав щастя познайомитись з  такими високопрофесійними педагогами. Є що послухати, є чому повчитись. Мої друзі-десятикласники по-доброму заздрять мені.

М.В.СУББОТА – викладач математики:

- Цариця всіх наук, звісно, математика. Медику необхідно її  знати хоча б для якісного засвоєння знань з інших предметів. Мушу сказати, що чимало першокурсників мають дуже посередні знання зі школи, доводиться важко працювати аби подолати прогалини. Однак переважна більшість стараються  працювати на повну силу, це радує,  а для тих, хто відчуває непереборні труднощі  у взаєминах з царицею наук, двері викладача завжди відчинені.

Разом з колегою, досвідченим викладачем математики Вірою Григорівною Ємельяновою  проводимо консультації, додаткові заняття.  Головне, що здебільшого маємо справу з серйозно налаштованими до науки студентами. Значить, результат буде позитивним.

І.П.РЯБЧЕНКО – методист:

-  Ми завжди підкреслюємо своїм студентам: медик  - людина  особлива: чуйна, сердечна, благородна, вихована, уважна, небайдужа. Бачимо, що переважна більшість студентів  погоджується з цим, намагається  виховувати в собі ці якості, розуміє, що добре, тепле слово здатне відродити людину, повернути їй втрачене здоровя.

 

Не хочу дуже вихваляти вихованість і  тактовність наших студентів, але все ж таки  маю підстави стверджувати, що ростимо достойних людей.

ІРИНА СТЬОПІНА – студентка групи Ф-911:

-       Минув лише перший семестр, а наша група брала участь у багатьох заходах. Хвилювались, намагались поєднати навчання з репетиціями, виступами, звикали до присутності викладачів, глядачів на цих заходах,   виказували своє бачення, проявляли ініціативу. Вже сформувалась  творча сценічна група, у яку ввійшла добра половина Ф-911. Думаю, це матиме позитив і в навчанні, і в житті, і в нашому подальшому формуванні, адже, як стверджує наш Ігор Едуардович, медик – людина публічна, вона на виду  в усього суспільства.

 

Це лише кілька відгуків про рік, що минув, про наш навчальний заклад. Редакція сайту має наміри і надалі надавати слово нашим постійним читачам. Запрошуємо до розмови, висловлюйте свої думки, поради, побажання. При потребі – сміливо критикуйте, бо всі ми і справді - одна сім’я, тож готові допомогти і зарадити один одному.