Комунальний вищий навчальний заклад
||
З 1998 року заклад виконує програму реформування сестринської освіти в Україні,
яка забезпечує відповідність професії медичної сестри міжнародним стандартам.

[28.12.2017] НАГОРОДА - ПОСМІШКА ДИТИНИ


     До Спеціалізованого центру медико-соціальної реабілітації дітей давно прокладена волонтерська доріжка нашого навчального закладу. Але не тільки. Святий Миколай на чолі з прекрасними викладачами педіатрії Людмилою Володимирівною Пойдою та Оленою Олексіївною Дажук не залишають поза увагою в цей зимовий день і маленьких пацієнтів першої дитячої лікарні. Так було і цього разу. Готувалися викладачі та студенти групи М – 932 заздалегідь і ретельно.

 

 Студентка групи Ельміра Васіна привезла  яскраві костюми, гарно вивчили ролі, виготовили яскраві пакунки, наповнили їх фруктами, солодощами, подбали про необхідні для малят речі. Допомогла приготувати такі щедрі подарунки і прибиральниця нашого коледжу Людмила Козак.

 На свято зійшлися медичні працівники на чолі з головним лікарем. У нашого коледжу давня і плідна дружба з  головним лікарем  Володимиром Івановичем Івашиною.

 

 

Він завжди йде назустріч, створює всі необхідні умови для проведення практичних занять в лікарні, добре розуміє державне значення справи підготовки майбутніх спеціалістів. Отож і Володимир Іванович, і його колеги, а найперше – дітлахи щиро раділи таким вітанням. У лікарняних палатах на якийсь час залунав дитячий сміх, засяяли  зморені хворобою личка.

-         Такі акції милосердя , - пояснила Людмила Володимирівна Пойда, - важливі не лише для хворих дітей. Кожного разу спостерігаю, які прекрасні почуття, душевне хвилювання переживають наші студенти, як тепліє їх погляд.

 

-         Водночас підвищується самооцінка і прагнення  краще навчатися. Тому дуже вдячна за сприяння і допомогу в організації таких заходів Володимиру Івановичу.