Комунальний вищий навчальний заклад
||
З 1998 року заклад виконує програму реформування сестринської освіти в Україні,
яка забезпечує відповідність професії медичної сестри міжнародним стандартам.

ОСОБЛИВУ ЦІННІСТЬ МАЮТЬ ПОДАРУНКИ, ЩО ЗРОБЛЕНІ ВЛАСНОРУЧ АБО ЛУНАЮТЬ ІЗ ДУШІ У ВИГЛЯДІ ПІСЕНЬ! САМЕ ТАКИМ ЧИНОМ МАЙБУТНІ МЕДИКИ – СТУДЕНТИ ДНІПРОВСЬКОГО БАЗОВОГО МЕДИЧНОГО КОЛЕДЖУ ПОЗДОРОВЛЯЮТЬ ВЕСЬ КОЛЕКТИВ НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ТА ВСІХ МЕДИЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ!

 

 

 

 

[28.12.2017] ШЛЯХ ДО ПРОФЕСІЙНОГО РОСТУ


 Одним із таких напрямків є педагогічний семінар, який щомісяця проводиться в нашому коледжі.

 

 

 Його останнє засідання було присвячене актуальній нині темі впливу емоційного інтелекту на формування фахівця - медика. Однак розпочали роботу семінару з найбільш насущного: підготовки до  здачі ЗНО студентами ІІ курсу. З повідомленням виступила методист  коледжу О.Ю.Орєхова. Про вплив емоцій на формування майбутнього медика, про  те, як запобігти емоційному вигоранню і які види соціальної та психологічної реабілітації при цьому доречні, - говорила в своєму виступі член ЦК вузьких клінічних дисциплін, досвідчений викладач Є.І.Ходус.

  Про поповнення теоретичної бази та практичних навичок, які надають курси, обмін досвідом говорила викладач ЦК медсестринства    Т.В.Юдіна. Чимало цінної інформації, отриманої під час проведення  педагогічних семінарів, безумовно, на користь кожному слухачу, адже дотримання сучасних вимог до професійної компетентності в нашому навчальному закладі має надзвичайне значення.