Комунальний вищий навчальний заклад
||
З 1998 року заклад виконує програму реформування сестринської освіти в Україні,
яка забезпечує відповідність професії медичної сестри міжнародним стандартам.

[28.12.2017] ЗА ДОСВІДОМ – ДО НАШОГО КОЛЕДЖУ


 Помітна подія грудня – проведення засідання обласної методичної ради з теми: «Методичні аспекти планової державної атестації студентів  ВМНЗ І р.а. Дніпропетровської області» та засідання обласного методичного об’єднання заступників директорів за напрямками роботи, завідувачів відділень, методистів з теми: «Проблемні питання мотивації студентів до здобуття фахової освіти».

   

 У роботі засідань взяли участь представники всіх медичних коледжів області, керівники, методисти, викладачі нашого коледжу.

 З вітальним словом до присутніх звернувся директор Дніпровського базового медичного коледжу, к.м.н. І.Е.Шарун:

 

 

- Питання, які сьогодні розглядаються, - сказав Ігор Едуардович, - мають надзвичайну вагу. Ми виконуємо головне державне замовлення – готуємо до  результативної праці нове покоління медичних працівників, і від якості підготовки фахівців в значній мірі залежить подальша розбудова української медицини, її якісні зміни і нові перспективи. Для такої відповідальної і плідної праці необхідна наша єдність, прагнення  до активного впровадження кращих педагогічних напрацювань та інноваційних ідей.

 

 

Заступник директора О.С.Федорці, яка проводила засідання, надала слово методисту нашого навчального закладу І.П.Рябченко. Виступаюча висвітила проблемні питання підготовки студентів коледжів до зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання з української мови. Ірина Петрівна нагадала, що реєстрація  учасників ЗНО, якими стануть студенти – другокурсники, триватиме  з 6 лютого до 19 березня 2018 року, а іспит з української мови та літератури відбудеться 24 травня 2018 року.

 

 

 

 Завідувач медсестринського відділення А.П.Рибалка розповіла присутнім про те,  як у нашому коледжі діє  контроль знань, навичок та вмінь студентів, як застосовується система рейтингової оцінки діяльності студентів у навчальній, науково - дослідній, громадській діяльності, культурно - масовій та спортивній роботі.

 

 

 Викладач  основ психології та міжособистісного спілкування Т.М.Чернишова розкрила актуальні питання психологічної готовності студентів - випускників до професійної діяльності. Присутні звернули особливу увагу на  тему профілактики емоційного вигорання серед студентів і жваво обговорювали її,

 

 

  Учасники засідання не  обійшли увагою та поділилися власним досвідом організації волонтерської діяльності студентів, про яку розповіла викладач основ медсестринства, один із організаторів волонтерського руху в нашому коледжу – Т.О.Третяк. Чимало присутніх були по-справжньому здивовані таким розмаїттям форм роботи студентів - волонтерів Дніпровського базового медичного коледжу, розпитували та брали на озброєння цей багатий досвід.     

  Про фізичну підготовку у медичній професії на прикладі роботи нашого коледжу говорила у своїй доповіді керівник фізичного виховання А.І. Спіцина. Присутнім було важливо дізнатись, що в коледжі культивується 18 видів спорту, до яких залучено більше 900 студентів. А ще – спортом активно займається  викладацький склад коледжу на чолі з директором І.Е.Шаруном.

 

 

 Кожен виступ наших викладачів створював  можливість обговорити, порадитись, повчитись, поділитись власними напрацюваннями. А завершили  засідання не менш приємним:  викладачі іноземної мови О.В.Пушкар та Н.М.Савченко разом зі студентами показали уривок з відкритого заходу, який  відбувся раніше.