Комунальний вищий навчальний заклад
||
З 1998 року заклад виконує програму реформування сестринської освіти в Україні,
яка забезпечує відповідність професії медичної сестри міжнародним стандартам.

ОСОБЛИВУ ЦІННІСТЬ МАЮТЬ ПОДАРУНКИ, ЩО ЗРОБЛЕНІ ВЛАСНОРУЧ АБО ЛУНАЮТЬ ІЗ ДУШІ У ВИГЛЯДІ ПІСЕНЬ! САМЕ ТАКИМ ЧИНОМ МАЙБУТНІ МЕДИКИ – СТУДЕНТИ ДНІПРОВСЬКОГО БАЗОВОГО МЕДИЧНОГО КОЛЕДЖУ ПОЗДОРОВЛЯЮТЬ ВЕСЬ КОЛЕКТИВ НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ТА ВСІХ МЕДИЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ!

 

 

 

 

[11.09.2017] СЕРЕД УЧАСНИКІВ СВЯТА – НАШІ СТУДЕНТИ


  Дві такі чудові події - День фізкультури і спорту та День рідного міста важливі і для нашого коледжу. Ми – активні учасники свята. Наші студенти і викладачі позмагаються на фітнес - марафоні під назвою « Дніпро - Фітнес - Штурм». Протягом півтори години здатні до танців  мешканці міста  будуть змагатися у вправності рухів. Наші студенти мають намір не відставати. Не залишимо поза увагою і інші майданчики міста, на яких розгорнеться  це чудове свято.

 А на честь свята здоров’я та молодості – Дня фізкультури і спорту,  наші студенти теж  постараються неабияк: відбудуться товариські зустрічі з волейболу. По обидві боки сітки стануть достойні суперники – команда нашого коледжу та автотранспортного. Наступного дня вже інша команда друзів з цього ж коледжу   зустрінеться з нашими спортсменами на футбольному полі.

 Оновлюється команда тенісистів коледжу, адже успішно завершили навчання та тепер добросовісно служать медицини дві тенісні «зірки» - Валерій Андрющенко та Юля Пошинюк. Їх послідовники  14 вересня зійдуться в турнірі з настільного тенісу коледжу.

 Студенти і викладачі нашого коледжу широко пропагують здоровий спосіб життя і показують в цьому достойний приклад.