Комунальний вищий навчальний заклад
||
З 1998 року заклад виконує програму реформування сестринської освіти в Україні,
яка забезпечує відповідність професії медичної сестри міжнародним стандартам.

ОСОБЛИВУ ЦІННІСТЬ МАЮТЬ ПОДАРУНКИ, ЩО ЗРОБЛЕНІ ВЛАСНОРУЧ АБО ЛУНАЮТЬ ІЗ ДУШІ У ВИГЛЯДІ ПІСЕНЬ! САМЕ ТАКИМ ЧИНОМ МАЙБУТНІ МЕДИКИ – СТУДЕНТИ ДНІПРОВСЬКОГО БАЗОВОГО МЕДИЧНОГО КОЛЕДЖУ ПОЗДОРОВЛЯЮТЬ ВЕСЬ КОЛЕКТИВ НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ТА ВСІХ МЕДИЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ!

 

 

 

 

[01.09.2017] НОВИЙ НАВЧАЛЬНИЙ РІК РОЗПОЧАТО!


            СТУДЕНТ МЕДИЧНОГО КОЛЕДЖУ – ДОСТОЙНО І ПОЧЕСНО

Дніпровський базовий медичний коледж за роки свого існування  підготував  для суспільства більше 80 тисяч висококваліфікованих працівників,  переважна більшість з яких і сьогодні складають окрасу та гордість вітчизняної медицини.

Стійкий авторитет нашого коледжу - одного з найкращих базовий медичних навчальних закладів України, забезпечують високий професіоналізм викладацького складу, міцні традиції, згуртованість, прагнення до нового,  творчий пошук,  дружня, доброзичлива  атмосфера, які панують тут.

 З показовими результатами  розпочинає педагогічний та студентський колективи нинішній навчальний рік.  Завдяки напруженій, системній роботі всього педколективу, адміністрації, директора коледжу, к.м.н. І.Е.Шаруна успішно завершився цьогорічний, 140 - й набір студентів. 385 першокурсників, їх батьки, викладачі зібралися у святково прибраній залі Палацу культури «Шинник». З вітальним словом до присутніх звернувся директор коледжу, кандидат медичних наук І.Е. Шарун.

-         Наша велика родина, - зазначив Ігор Едуардович, - з радістю приймає до своїх лав вас,  дорогі першокурсники. Майже півтори тисячі студентів, півтори сотні кваліфікованих викладачів стануть другою вашою сім’єю на кілька найпрекрасніших років студентського життя.

Про те, що  роки навчання у базовому медичному коледжі будуть справді незабутніми І.Е. Шарун не перебільшив. Наш навчальний заклад і справді надає  всі можливості для повноцінного навчання, розвитку, становлення майбутнього фахівця.  Десятки добре обладнаних навчальних кабінетів та лабораторій, міцна база для практичного навчання,  численні гуртки заохочують студентів до  науково - пошукової роботи. Нині в коледжі торують наукову стежку до півтисячі студентів. Вони залюбки беруть участь і здобувають перемоги  у різного рівня наукових змаганнях, на міських, районних, обласних і навіть всеукраїнських олімпіадах з окремих предметів.

Та й не лише інтелектуальними здобутками та якісними показниками в навчанні різняться наші студенти. Вони мають переконливі перемоги  у численних видах спорту, їх імена звучать на всеукраїнських і міжнародних змаганнях. Маємо чимало своїх першорозрядників, кандидатів у майстри спорту.