Комунальний вищий навчальний заклад
||
З 1998 року заклад виконує програму реформування сестринської освіти в Україні,
яка забезпечує відповідність професії медичної сестри міжнародним стандартам.

ОСОБЛИВУ ЦІННІСТЬ МАЮТЬ ПОДАРУНКИ, ЩО ЗРОБЛЕНІ ВЛАСНОРУЧ АБО ЛУНАЮТЬ ІЗ ДУШІ У ВИГЛЯДІ ПІСЕНЬ! САМЕ ТАКИМ ЧИНОМ МАЙБУТНІ МЕДИКИ – СТУДЕНТИ ДНІПРОВСЬКОГО БАЗОВОГО МЕДИЧНОГО КОЛЕДЖУ ПОЗДОРОВЛЯЮТЬ ВЕСЬ КОЛЕКТИВ НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ТА ВСІХ МЕДИЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ!

 

 

 

 

[14.06.2017] ОСЬ ТАК МИКИТА!


 Студент групи Ф - 921 Микита Мінайлов  до спорту має інтерес з дитинства. Змішаним  єдиноборством почав займатися ще з дев’ятого класу. До цього вже мав непогані результати у боксі, кікбоксингу, окремих видах боротьби. Багато тренувався, мав хороші результати.

Та справжній спортивний успіх прийшов до хлопця вже в нашому коледжі. Тренує спортсмена відомий майстер С.Р.Колесніков. Результат останніх, травневих змагань дуже показний. На  обласному турнірі серед студентської молоді наш Микита у вазі 65, 8 кг став безперечним лідером.
Найвища сходинка престижного п’єдесталу не збила  хлопця з обраного шляху: він  намагається  не відставати  у навчанні і чимало часу приділяє тренуванням. Юнак амбітний, тож мріє про нові спортивні здобутки.