Комунальний вищий навчальний заклад
||
З 1998 року заклад виконує програму реформування сестринської освіти в Україні,
яка забезпечує відповідність професії медичної сестри міжнародним стандартам.

ОСОБЛИВУ ЦІННІСТЬ МАЮТЬ ПОДАРУНКИ, ЩО ЗРОБЛЕНІ ВЛАСНОРУЧ АБО ЛУНАЮТЬ ІЗ ДУШІ У ВИГЛЯДІ ПІСЕНЬ! САМЕ ТАКИМ ЧИНОМ МАЙБУТНІ МЕДИКИ – СТУДЕНТИ ДНІПРОВСЬКОГО БАЗОВОГО МЕДИЧНОГО КОЛЕДЖУ ПОЗДОРОВЛЯЮТЬ ВЕСЬ КОЛЕКТИВ НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ТА ВСІХ МЕДИЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ!

 

 

 

 

[14.06.2017] ЗА ВРАЖЕННЯМИ – ДО МУЗЕЮ


 Як відомо, за ініціативою директора коледжу, к.м.н. І.Е.Шаруна до145-ї річниці заснування нашого медичного навчального закладу було відкрито музей. Він - другий за рахунком, адже не один рік студенти коледжу, гості, школярі залюбки відвідують анатомічний музей. І ось музей історії коледжу здивував розмаїттям і глибиною  інформаційного забезпечення. Завдяки старанням Ігоря Едуардовича, завідувачів відділеннями, заступників директора, ветеранів коледжу зібрано безцінний матеріал. Робота продовжується.У цьому зацікавлена  громадський активіст, викладач психології і хранителька історичної давнини Р.В. Панова.

День вишиванки, який широко і залюбки відзначали в нашому коледжі, співпав з Днем музеїв. Тож адміністрація коледжу вирішила, що переможців огляду на кращу вишиванку  слід повести до музею. Найвміліше вишиваними виявилися сорочки  студентів групи Ф - 912, саме їх було запрошено відвідати музей, а згодом туди  навідались і студенти груп М - 924, Ф - 11,  М - 12.

-         До музею коледжу завжди великий інтерес у гостей, студентів, чимало батьків під час днів відкритих дверей приходять до музею, адже нерідко минуле характеризує і нинішній день, а воно у нашого  навчального закладу та його викладачів, вихованців і справді славне,- розповідає Рима Василівна Панова, - я вдячна  адміністрації нашого закладу, викладачам, всім, хто сприяє поповненню  матеріалів музею і впевнена, що інтерес до історії  Дніпровського базового медичного коледжу буде лише зростати.