Комунальний вищий навчальний заклад
||
З 1998 року заклад виконує програму реформування сестринської освіти в Україні,
яка забезпечує відповідність професії медичної сестри міжнародним стандартам.

ОСОБЛИВУ ЦІННІСТЬ МАЮТЬ ПОДАРУНКИ, ЩО ЗРОБЛЕНІ ВЛАСНОРУЧ АБО ЛУНАЮТЬ ІЗ ДУШІ У ВИГЛЯДІ ПІСЕНЬ! САМЕ ТАКИМ ЧИНОМ МАЙБУТНІ МЕДИКИ – СТУДЕНТИ ДНІПРОВСЬКОГО БАЗОВОГО МЕДИЧНОГО КОЛЕДЖУ ПОЗДОРОВЛЯЮТЬ ВЕСЬ КОЛЕКТИВ НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ТА ВСІХ МЕДИЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ!

 

 

 

 

[14.06.2017] РАДІ ПОВЧИТИСЬ, ГОТОВІ ПОДІЛИТИСЬ


 Всі добре знають, що Дніпровський базовий медичний коледж – флагман у підготовці висококваліфікованих фахівців - медиків, що саме тут працює творчий загін досвідчених викладачів - однодумців на чолі зі своїм креативним  директором, кандидатом медичних наук І.Е.Шаруном. Однак, кращий досвід колег з інших навчальних закладів теж ніколи не завадить. Отож у призначений день до Кам’янського медичного  коледжу завітали представники  нашого навчального закладу у складі заступника директора Н.Л.Гармаш, викладача - методиста Т.Є. Колесниченко, завідувача бібліотекою І.С.Бердник.  Візит мав підставу: відбулося засідання обласної методичної ради з теми: «Розвиток творчого потенціалу викладача: перспективи, пошуки, здобутки».  У цьому ж навчальному закладі завідувачі бібліотеками на своєму обласному методичному об’єднанні  розглянули тему соціального партнерства і його вплив на розвиток бібліотек. Найбільш пам’ятним для гостей став обласний відкритий навчально- виховний захід, який проходив у формі інтелектуального альманаху  і носив назву«Серце, тобі не хочеться спокою».

Чимало цінного почули наші колеги про розвиток творчого потенціалу викладачів та студентів Кам’янського медичного  коледжу,  про креативні методи та прийоми, побували у творчій майстерні, ознайомились  з етнографічним, культурно-просвітницьким, соціальним проектами і навіть відвідали  фольклорне свято. У дарунок отримали збірки з віршованими творами колишнього викладача коледжу, поета Володимира Сіренка. Господарі не лише поділилися досвідом, але й дали рекомендації. Наші викладачі дійшли до висновку, що у Дніпровському базовому медичному коледжі накопичився не менш цінний досвід, яким теж готові поділитися з численними партнерами.