Комунальний вищий навчальний заклад
||
З 1998 року заклад виконує програму реформування сестринської освіти в Україні,
яка забезпечує відповідність професії медичної сестри міжнародним стандартам.

Дотик милосердя

Студенти, викладачі та співробітники коледжу беруть активну участь у волонтерському русі, допомагають  доглядати за пораненими бійцями, що прибули на лікування із зони Антитерористичної операції до лікарень міста Дніпропетровська. Бажаючих  піклуватися про тих, хто потребує допомоги, дуже багато. Це пов’язано з патріотизмом кожного, бажанням знайти втілення власної чуйності, милосердя та небайдужості.

Вже не перший рік  студенти медсестринського відділення надають медичну та психологічну підтримку пораненим бійцям, які знаходяться на лікуванні в Дніпропетровському військовому госпіталі.

Базою для проведення занять з клінічних дисциплін довгі роки є 16-та міська клінічна лікарня.  З 1 вересня 2014 року тут традиційно розпочалися практичні заняття студентів. Дізнавшись, що до лікарні кожного дня поступають поранені воїни, колектив студентів та співробітників училища на чолі з директором  Шаруном Ігорем Едуардовичем, взяв участь у наданні посильної матеріальної, фізичної та медичної допомоги. Волонтерському центру були передані ліки, перев’язувальний матеріал, системи для переливання крові, постільна білизна, одяг, книги, а також – листи від студентів.


Дорогі брати-захисники!!!

 

З гнітючим болем в серці сприймаємо страшні і неочікувані події,  які відбуваються на Сході України. Вже твердо знаємо:  ворог підступний і жорстокий, а ще – вишколений і озброєний  до зубів. І це не дивно, адже Україна, споконвіку миролюбна держава, всі ці роки дбала про свій майбутній економічний  і соціальний розвиток навіть не підозрюючи, що найближчий  сусід підло точить на неї свого кривавого ножа. 

Однак, незважаючи на те, що Ви, дорогі наші захисники,не маєте в руках такої зброї, Ви володієте більшим: відданістю своїй державі і українському народу, мужністю, непохитною стійкістю, Вами керує велика любов до тих,  за кого стоїте міцною стіною.                        

Безмежно гордимося і молимося за Вас.  Саме Ви, дорогі воїни, Ваш щоденний воїнський подвиг посилив і  зміцнив наше прагнення стати фаховими  медиками  і якомога надійніше слугувати рідній Україні.

 

Дорогі брати, серцем і думками ми з Вами.  Чекаємо Вас живими і здоровими, з перемогою на рідному прапорі!

 

  

Лікарі відмічають, що тяжкі душевні травми загоюються у солдат складніше, ніж фізичні. І тому тепле спілкування та турботливе ставлення діють інколи краще будь-яких ліків.