Комунальний вищий навчальний заклад
||
З 1998 року училище виконує Міжнародну програму реформування сестринської освіти в Україні,
яка забезпечує відповідність фаху медичної сестри міжнародним стандартам.

Молодь проти СНІДу

Щорічно в третю неділю травня відзначають Всесвітній День пам’яті людей, що померли від СНІДу, який був започаткований у 1983 році і вперше проведений в м.  Сан-Франциско.

Волонтерська група «Молодь за здоровий спосіб життя» в складі викладачів ЦК медсестринства Т.О. Третяк, О.С. Федорці, студентів медсестринського і фельдшерського відділень та випускників училища провела навчально-виховний захід «Молодь проти СНІДу» 19 травня – для студентів ОКЗ «Дніпропетровське медичне училище», 20 травня – для студентів Дніпродзержинського медичного училища, 22 травня – для учнів ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою.

       «Молодь проти СНІДу» на сцені Дніпродзержинського медичного училища:

         

    

Студенти Дніпропетровського медичного училища приєдналися до мільйонів людей в усьому світі щоб нагадати про важливість спільних зусиль в боротьбі з хворобою та не допустити виникнення нових випадків інфікування.

 

В ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою:

    

Мета заходу – не лише згадати тих, хто помер від СНІДу, а й висловити солідарність з людьми, які живуть з ВІЛ, інформувати суспільство, змусити замислитися про те, що епідемія СНІДу – це, нажаль, реальність.

«Молодь проти СНІДу» на сцені ОКЗ ДМУ:

      


Директор ОКЗ ДМУ к.м.н. І.Е. Шарун нагадав присутнім, що ВІЛ-інфіковані – це люди, які потребують не лише медичної допомоги, а й підтримки, співчуття та розуміння