Комунальний вищий навчальний заклад
||
З 1998 року училище виконує Міжнародну програму реформування сестринської освіти в Україні,
яка забезпечує відповідність фаху медичної сестри міжнародним стандартам.

Профком студентів

  

    Метою діяльності профспілки студентів є представництво та захист студентських, соціально – економічних прав та інтересів членів профспілки при адміністрації Дніпропетровського медичного училища.

  Коло питань, якими займається профком студентів дуже широкий: проживання в гуртожитку, грошова допомога, спортивно – масова робота, художня самодіяльність, опікування студентів пільгових категорій (студенти – сироти, студенти позбавлені батьківського піклування, та прирівняні до них, студенти інваліди, чорнобильці, сім’ї з дітьми та інші).

    З першого дня прибування студентів в училищі  голова профкому студентів знайоме першокурсників з роботою профспілки медичних працівників з  правами та обов’язками  студентів у нашому навчальному закладі.

  Разом з радою студентського самоврядування училища профком організують студентів до участі в Новорічних КВК, Дня Св. Валентина, студенти приймають активну участь у міських і обласних конкурсах «Студентська весна» де нагороджуються Дипломами лауреатів.

    Студентський профком також є активним пропагандистом  здорового способу життя.

     Вся робота профспілки студентів проводиться через профоргів груп, які є в кожній учбовій групі.   У 2009р  наша профспілкова організація прийняла участь у Всеукраїнській олімпіаді з соціально – гуманітарних дисциплін серед ВНЗ І –ІІ р.а.  у місті Київ, де зайняли ІІ місце. У 2011році профспілка студентів прийняла участь у обласному огляді - конкурсі на кращу організацію роботи профкому, та зайняли ІІІ місце.